SEO NedirEgemen KEYDAL

Hakkımda

Ben Egemen Keydal. 7 Temmuz 2011’de Ordu’da doğdum. İlköğretim hayatıma TED Trabzon Koleji’nde başladım ve 6. sınıfa kadar burada okudum. Şu anda ise Trabzon Birey Ortaokulu’nda 7. sınıfa devam ediyorum.

Hakkımda
Hakkımda

Ayrıca Google tarafında Bronz Rozetli Ürün Uzmanıyım. Uzmanlığım sayesinde hem size daha fazla yardımcı olabilirim hem de Google tarafındaki sorunlarınızı çözebilirim. Profilime Gitmek İçin Tıklayın.

Eğitimle birlikte, SEO uzmanlığı ve Google’da ürün uzmanlığı gibi konularda da kendimi geliştirdim. Ayrıca Yazar Gazetesi, Yazar Haber, Yazar TV sitelerinin kurucu ortağıyım. Medya dünyasında söz sahibi olmaktan keyif alıyorum.

Hakkımda
Hakkımda

Bunun yanı sıra, SHGM (Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü) tarafından 16 yaş altında 12 yaşında ilk İHA ticari ehliyetini alan kişiyim. Teknolojiye olan ilgim drone uçurmak ve yazılım yapmakla birleşiyor. Resmi pilot unvanım ve ürün uzmanlığı pozisyonumla genç yaşta önemli adımlar attım.

Benimle iletişim kurmak isterseniz [email protected] mail adresini, 0544 145 52 61 veya 0501 379 08 08 numaralı telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ayrıca İLETİŞİM sayfam üzerinden benim ile iletişime geçebilirsiniz…

Başa dön tuşu
İç SEO Teknikleri Google Ads Ekibine Nasıl Ulaşılır? SEO Optimizasyonu Nasıl Yapılır?